آکادمی علوم داوری ایران

سامانه ثبت بیمه وکالت

سامانه ثبت بیمه وکالت

سامانه ثبت پرونده

سامانه ثبت پرونده

همکاری با ما

همکاری با ما

سامانه ارتباط

سامانه ثبت نظرات ، انتقادات ، پیشنهادات و شکایات

پیوندها

مطالب اخیر

نظرسنجی

نظرشما در مورد سایت؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
طراحی و بهینه سازی قالب : ثامن تم ( علیرضا حقیقت )

بیمه وکالت

امروزه بیمه وکالت , خدمتی مهم و سازنده در کشورهای توسعه یافته است که لزوم و اهمیت آن , از سوی دولت ها درک و فرهنگ استفاده از آن نیز در بین مردم درونی شده است.

متاسفانه در کشور ما علی رغم تاکید حقوقدانان بر ارزش بالای بیمه وکالت , هنوز این امر به حد لزوم جدی تلقی نشده و راه نرفته بسیاری پیش پای مردم و مسئولین , قرار دارد.

 آکادمی علوم داوری ایران , که پیشرو در ارائه ی خدمات نوین و حمایتی است , گام در این مسیرگذاشته و با پشتیبانی نیروی انسانی متخصص و حقوقدانش , بیمه وکالت را در جهت حمایت همه ی سازمان ها و شرکت ها و پرسنل آنها و همچنین اصناف و افراد مختلف , ارائه میدهد , تا علاج واقعه پیش از وقوع گردد.

اشخاص ( اعم از حقیقی و حقوقی ) در زمان رویارو شدن با مسائل حقوقی , معمولاً دچار سرگشتگی ,اضطراب و تشویش میشوند که این خود مزید برعلت میشود تا عکس العمل درست و به هنگام نداشته باشند. بخصوص اگر با هزینه های بالای تامین وکیل و دادرسی نیز , مواجه شوند.

شما با اخذ بیمه وکالت آکادمی علوم داوری ایران , علاوه براینکه همواره میتوانید از امتیاز ویژه ی مشاوره با یک یا چند وکیل متخصص , بهره مند شوید , در هنگام پیش آمد مشکلات حقوقی , از آمادگی بسیار بیش تر و اعتماد به نفس بالاتر برخوردار خواهید بود.ضمن اینکه این نکته مهم فراموش نشود , که دیگر نیازی به پرداخت یکباره هزینه های بالای تامین وکیل نیست و هزینه های وکالت مطابق تعرفه و یا مبلغ مندرج در حکم دادگاه , براساس قرارداد بیمه وکالت , تامین و پرداخت خواهد شد.

لازم به ذکر است که خود یافتن وکیل باتجربه و متخصص در موضوع مورد نظر نیز , سخت و زمان بر است , که این مشکل نیز توسط بیمه وکالت آکادمی علوم داوری ایران و با تکیه بر دانش وکلای حاذق و قضات بازنشسته و مشاورین دلسوز, پیش بینی و حل شده است.

شایان ذکر است که امروزه , لزوم توجه به بیمه وکالت , بارها در سخن مسئولین از جمله خانم امین زاده , مشاور حقوقی ریاست محترم جمهور , نیز عنوان شده است و این امر در دستور کار دولت و مجلس قرارگرفته که بزودی منتج به الزامی شدن طرح وکیل خانواده و بیمه وکالت خواهد شد.

البته در حال حاضر هم موسسات , شرکت ها و کارخانجات معتبر و همچنین اشخاص حقیقی دیگر در کشور, با آینده نگری و اهمیت قائل شدن , برای سلامت روحی , آرامش و منافع شغلی و تجاری خود , از این خدمت آکادمی علوم داوری ایران , بهره مند شده و آن را به نیروی کار خود , در کنار بیمه های درمانی و اجتماعی , اختصاص داده اند.

ضمناً تمامی خدمات آکادمی علوم داوری ایران, از جمله بیمه وکالت مذکور , در داخل و خارج ازمرزهای ایران عزیز و بصورت حضوری و اینترنتی , عرضه میشود.

امید که بتوانیم در این مسیر خطیر , با جلب رضایت و خدمت رسانی  به مردم نجیب این بوم و بر , موفق و ثابت قدم باشیم.

 

موضوعات مرتبط : خدمات موسسه
نویسنده : admin362 / تاریخ : 27 دی 1394 / نظرات : 0 / بازدید : 2770


ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد...